O firmie

Firma HERMES powstała w październiku 1996 roku, początkowo jako dystrybutor zapalniczek reklamowych oraz zapalarek do zniczy. Z roku na rok poszerzaliśmy zarówno swój asortyment jak i grono odbiorców, działając głównie w branży reklamowej – jako dostawca gadżetów reklamowych tj. zapalniczki, długopisy czy breloki dla agencji reklamowych oraz klientów końcowych.

Oferta dla producentów zniczy

Przełom nastąpił w roku 2009, kiedy to w Polsce pojawiły się znicze diodowe na baterie. Postanowiliśmy dołączyć je do naszej oferty zapalarek, tworząc drugi „pion” działalności, skierowany do producentów oraz sprzedawców zniczy. Od tego czasu zyskaliśmy kilkuset zadowolonych odbiorców wkładów elektrycznych, zapalarek i zapałek z całej Polski. Dodatkowo, od roku 2011, jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem zniczy elektrycznych CEREMONY w naszym kraju. Gwarantuje to Państwu najniższe możliwe ceny oraz krótkie terminy realizacji dostaw.

Od samego początku istnienia jesteśmy firmą rodzinną, obecnie działającą w charakterze „ojciec i syn„. Dzięki temu możemy oferować naprawdę atrakcyjne ceny oraz bardzo elastyczne warunki współpracy – możliwość „miksowania” towaru w kartonach zbiorczych, błyskawiczne terminy realizacji zamówień czy wygodne formy płatności i rozliczeń. Aby poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z właścicielem firmy, Piotrem Cyganem.